sobota, 23 kwietnia 2011

bardzo długi wpis w klimacie zbliżających się Świąt.........

Ostatnio kompletnie brakuje mi czasu.... i tak właśnie do tego wpisu podchodzę drugi raz. Ale teraz już bankowo go skończę, no chyba, że usnę przy komputerze ;) Właściwie to ostatnia chwila, kiedy przed Świętami mogę tutaj pokazać jajeczka, o których wcześniej wspominałam. Muszę szczerze przyznać, że jakoś zadziwiająco szybko jak na mnie udało mi się je zrobić :) Warunki po prostu sprzyjały, a i czas trochę naglił ;)

 Róża w złocie z czarnymi kropeczkami
 Zakręcone owieczki :)
Dużo Dziewczyn z decoupage24.pl robiło jajeczka z ptaszkami, a tak mi się podobały te motywy, że i sama nie mogłam się oprzeć i musiałam coś zrobić z tymi wdzięcznymi ptasimi motywami.
To jest pierwsze ptasie jajeczko:A to drugie:

I tak oto skończyłam sezon jajeczny 2011 :) Skromnie, ale był...


Ale było coś jeszcze w klimacie wielkanocnym - zrobiłam dwa serduszka, którymi obdarowałam forumowe koleżanki w ramach wymianki niespodziankowej na zbliżające się święta. Serca mają złote kwiatuszki zrobione reliefem i są bardzo delikatnie pokropkowane na czerwono. Tak się prezentują:


I jeszcze jeden akcent świąteczny, to kurczaczki, które zrobiłam z filcu, również rozjechały się po Polsce jako świąteczne upominki...


W tym roku ja również zostałam obdarowana świątecznymi upominkami od forumowych koleżanek, zarówno w ramach wymianki forumowej karteczkami, jak i poza nią... Muszę się pochwalić! 

Śliczne karteczka i notesik na magnesy w moich kolorkach od Autokreatywnej:


Przepięknie wylakierowana podkładka, szklany magnesik z biedronką i karteczka od Misirysi:


Wesoła karteczka i serwetki od Polci:


 I nastrojowa kartka od Marcik:


Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ Dziewczyny :*

Zaszalałam z długością tego wpisu, chyba tak długiego jeszcze nie było u mnie. Ale jeszcze jedna sprawa! Na koniec, ale bardzo szczerze chciałam złożyć wszystkim, którzy mnie tu odwiedzają spokojnych, radosnych, zdrowych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Wielkanocnych, no i oczywiście mokrego Dyngusa (nie za bardzo, ale chociaż trochę, żeby tradycji stało się zadość! ) - Kejti

2 komentarze:

 1. Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
  pełnych wiary, nadziei i miłości.
  Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie
  rodziny oraz wesołego "Alleluja"

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne wyroby! Ja w wielkanocnym klimacie nic nie zrobiłam:)))))

  Wesołych świąt! Radości i uśmiechu:)))))

  OdpowiedzUsuń

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!