sobota, 11 grudnia 2010

coraz bliżej święta, coraz bliżej święta.....

...a u mnie cisza już od miesiąca.... Czas żeby w końcu coś napisać i pokazać, tym bardziej, że mimo sporego przestoju coś wydzióbałam. Zmobilizowałam swoje siły twórcze i łapałam wolne chwile kiedy tylko mogłam, żeby zrobić świąteczny podarunek na konkurs w decoupage24.pl. Tak się zebrałam w sobie, że aż dwa komplety zrobiłam ;) Niebieski komplet wziął udział w konkursie, oto i on:
Nie zdobył powalającej ilości głosów, ale nie dziwne, bo były tak piękne prace w konkursie, że aż dech zapiera! Dziewczyny to potrafią :)
W drugim komplecie świątecznym, który właściwie powstał jako pierwszy, użyłam papieru ryżowego, który wg mnie świetnie wpasowuje się w zimowy klimat - talerz i kielich wyglądają jakby były oszronione:


Wspomnę, że szkło - talerze i kielichy kupiłam w Ikei wg mnie w okazjonalnej cenie i super jest to, że można kupować je na sztuki. Bardzo żałuję, że w Lublinie nie ma tego sklepu, chociaż jest w planach jego budowa. Oby tylko plany się spełniły do 2013 roku. Czekam niecierpliwie ;)

2 komentarze:

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!