piątek, 11 lipca 2014

mrau......

Piątek! Piątek!! Weekendu początek :) Jeszcze chwilka w pracy i wolne! Szczerze powiem, że jakoś po urlopie trochę powoli ten tydzień mi zleciał, a przecież jeszcze w poniedziałek miałam wolne. Mam nadzieję, że się jakoś rozbujam i do sierpniowego urlopu czas mimo wszystko zleci szybko.

W pracy kolejna kawka, za oknem tak sobie - ani ciepło, ani zimno, ani słonecznie, ani pochmurno, ani ładnie, ani brzydko... Tak byle jak. Maks jak się okazuje bawi się z dziadkami świetnie, rodzice nie są potrzebni i tak jak napisała mi w komentarzu Mirella, że to właśnie my rodzice bardziej tęsknimy za dzieckiem niż ono za nami....

No tęsknotki nam się przydadzą w każdym razie, tak sobie myślę :)

Tymczasem nadrabiam zaległości i pokazuję konkursowy klucznik, który zrobiłam już jakiś czas temu. Obowiązkowo miał być na nim klucz, nie musiał być to motyw papierowy. Kupiłam więc klucz w sklepie, pociapałam farbami i nakleiłam :) Motyw koci, kolor boczków dopasowany do mojego przedpokoju.

Ostatnio mam fazy, że to motywy, które mi się podobają dyktują i nadają rytm moim kolejnym pracom. No niestety wynika to w dużej mierze z tego, że nie mam zamówień, więc tak sobie tworzę dla własnej przyjemności. Chociaż... ostatnio kilka prac trafiło do nowych właścicieli, dzięki fance mojego rękodzieła, bardzo fajnej Pani Małgosi z mojej byłej jednostki, w której pracowałam. Owa Pani jest radosna, że nie musi chodzić po sklepach i dla swoich bliskich i znajomych kupować prezenty, bo zawsze znajdzie coś u mnie (jeden telefon i przynoszę moje prace, które aktualnie leżakują). I jeszcze jak miło, kiedy mówi, że rękodzieło jest w cenie. Super, że nie wszyscy idą do sklepów zalanych "chińszczyzną"..

Tym miłym akcentem kończę wpis. Życzę Wam też uśmiechniętych, zadowolonych i fajnych klientów :)
Pozdrawiam serdecznie!
Kejti

7 komentarzy:

 1. Miłego weekendu :D Ja już po wojażach.Twoja praca decu jak zawsze pełna uroku.

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak kotek pilnuje kluczy :) Złodzieje, bójcie się!
  I brawo dla Pani Małgosi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy klucznik :) fajny motyw

  OdpowiedzUsuń
 4. Klucznik fajny, znam go:) Kiedyś też miałam taką panią, co prawda nie Małgosię, ale kupowała, zamawiała, a później się obraziła, nie o decu, ale się obraziła :( miło jest robić coś dla kogoś, bo ma się to poczucie wartości a im więcej leżakuje, tym większa przychodzi czasami niemoc. A w temacie dzieci, moje już wróciło, po 2 tyg. stęsknione, bardzo! Pod koniec dzwonił już po 4-5 razy w ciągu godziny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna szafeczka na klucze...kotek jest uroczy:)
  Serdecznie dziękuję za odwiedziny na blogu i miłe słowa.Ciepło pozdrawiam-Gosia*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak najwięcej takich klientów jak Pani Małgosia! Klucznik świetny!

  OdpowiedzUsuń

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!