czwartek, 25 października 2012

wbrew pogodzie - pogodnie :)


Słoneczka coraz mniej, dni coraz chłodniejsze, prognozy pogody niezbyt optymistyczne, a ostatni weekend zdaje się przygotował nam piękne pożegnanie złotej jesieni. Łapałam te piękne chwile na wsi... Cudnie było!

Pozostając w pogodnym klimacie na dziś mam pudełeczko dla "A", wesoły, kolorowy motyw, dół potraktowany szarą bejcą, a później kolorowymi farbkami przecierany. Góra lakierowana połyskiem, a dół półmatem.
I tak dzięki decoupage również w pochmurny i niesłoneczny dzień można sobie stworzyć namiastkę pogody, chociażby w naszych pracach :)))


Przesyłam Wam moc słonecznych pozdrowień z wielką dawką uśmiechu i optymizmu! Buziaki dla zaglądaczy, czytaczy, oglądaczy, podglądaczy i szczególnie dla komentujących :*


nie inaczej, jak uśmiechnięta Kejti ze słoneczkiem :)))
ps. Powiększyłam sobie zdjęcie... stwierdzam, że uśmiechu moja mina nie przypomina, ale słońce raziło, więc trochę się wykrzywił uśmiech, ale umówmy się, że JEST!

6 komentarzy:

 1. energetyczna skrzyneczka
  pozdraiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia i jesieni i skrzyneczki o was nie wspomnę:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię tą Twoją wesołość w pracach:)
  Uściski przesyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na widok tego kolorowego pudełka uśmiech sam pojawia się na twarzy ;o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne,optymistyczne,pozytywnie nastrajające pudełko.Uśmiałam się,bo ja też w tym tygodniu przecierałam szarosci,lakierowałam górę półmatem a dół matem.Pomysły chyba jak zarazki fruwają w powietrzu bo jedna z dziewczyn napisała mi,ze tez zrobiła taką skrzynkę jak ja:))))Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. skrzynka jest tak samo radosna jak Ty i Twoje słoneczko :D podrawiam

  OdpowiedzUsuń

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!