poniedziałek, 4 listopada 2013

pudełko na gry

Na forum niedawno skończył się konkurs "21 - oczko", trudny to był dla mnie temat i w sumie nie miałam żadnego planu. Pierwsza myśl jaka mi przyszła to wiem, które pudełko chcę ozdobić, później malowanie na biało, jeden jedyny motyw serwetkowy jaki miałam przykleiłam na wieku, a później długo, długo nic... Ostatni tydzień przed konkursem się zbliżał, więc wziąć się musiałam za pracę. I tak kolor motywu podsunął mi utrzymanie dalszego ozdobienia w szarościach - pasy i ramka wokoło motywu. Smutno? Jakoś tak... Pomyślałam o sznurku, który kupiłam kilka dni wcześniej i tak oplotłam wieko po bokach i napisałam sznurkiem "gry" (nie napisałam wcześniej, że to sporych rozmiarów pudełko robiłam ze specjalnym przeznaczeniem na gry, które poniewierały się w różnych miejscach w domu). I byłby to już koniec mojej pracy, ale jeszcze raz przeczytałam warunki konkursu - musi być motyw hazardowy! O rety! Ostatniego dnia dorabiałam więc karty (wydruk + klej + lakier) i tak oto spontanicznie i w ostatnich chwilach do pracy dołączył całkiem oryginalny dodatek w postaci kart przyklejonych na sznureczku z supełkami :))) 
Ale się rozpisałam! Ale dawno nie miałam aż takiego problemu z pracą.... chociaż nie wiem, czy to dobre określenie, bo w sumie dobrze się bawiłam przy realizowaniu kolejnych pomysłów na to pudełko ;))
Tymczasem... oto ono......Życzę wszystkim zaglądającym do mnie miłego, optymistycznego i udanego tygodnia! U mnie weekend zapowiada się naprawdę fajnie, więc byle do piątku!
Buziaki! Kejti

11 komentarzy:

 1. Żałuję, że przegapiłam konkurs i nie głosowałam na najlepszą prace. Z pewnością oddałabym głos na tą skrzyneczkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne pudełeczko, chyba przeproszę się z szachami....

  OdpowiedzUsuń
 3. poradziłaś sobie super...
  a z kartami świetny pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny pomysł ! Świetna skrzyneczka! Serdecznie i ciepło pozdrawiam-Peninia*

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu pudełko rewelacyjne!!! Świetny pomysł i wykonanie o kolorystyce nie wspomnę bo urzekła mnie kompletnie:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Kejti ,ależ sypiesz pomysłami

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyszło naprawdę hazardowo! Skrzynia jak z bajki,zupelnie nie przypomina to klasycznego decu.Szaleństwo jest!

  OdpowiedzUsuń

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!