piątek, 5 lutego 2016

... a u Kejti...


To już ponad miesiąc od poprzedniego wpisu? Czasu brak? Chęci brak?  Jakoś tak wszystkiego po trochu... A dziś wracam do moich gości blogowych z małym prezentem. Warunkiem udziału w zabawie jest zostawienie komentarza z Waszym ulubionym motywacyjnym cytatem, wierszem, tekstem, obrazkiem - czymś, dzięki czemu wyrastają Wam skrzydła i wiecie, że jest dobrze, jest sens...
Ponieważ prezentem jest kalendarz, który sama zrobiłam, to zabawa będzie trwała tylko do 13 lutego, żeby kalendarz nie leżał już dłużej na półeczce, a ktoś mógł z niego korzystać :)
Dodatkowo mam dla Was kupkę serwetek z ostatnich NOWOŚCI, które pojawiły się w moim sklepiku.
Nagrodzę osobę, której komentarz będzie mi się podobał najbardziej, jeśli będzie mi trudno taki wybrać, wówczas zrobię losowanie.


Jeśli chcecie możecie dołączyć do obserwatorów mojego bloga, polubić mój sklepik na FB, udostępnić zdjęcie z informacją o zabawie, ale nie ma takiej konieczności.

Pozdrawiam,
Kejti

8 komentarzy:

 1. chętnie wezmę udział w zabawie. Mój ulubiony cytat pochodzi z książki "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń", którą napisał Nick Vujicic
  " Nosimy w sobie różnorodne uzdolnienia niczym zapakowane prezenty oczekujące na otwarcie. Kiedy uda ci się odkryć coś, co pochłania cię do tego stopnia, że chętnie robiłbyś to zupełnie za darmo, codziennie przez większą część dnia - jesteś na dobrym tropie. A jeśli spotkasz kogoś, kto będzie gotowy ci za to zapłacić, właśnie znalazłeś swój zawód."

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam motywator...taki prywatny, swój własny: "Nie widzisz sensu - weź się do roboty, bo możesz go przegapić!!!" Pomaga mi od wielu, wielu lat, właściwie od czasów maturalnych, kiedy wybierałam zawód, przez lata wychowywania chłopaków, aż do teraz kiedy mogę się poświęcać własnym zachciankom prawie bez ograniczeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny kalendarz :) Bardzo lubię i motywuje mnie cytat Ziga Ziglara: "Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał". Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj. :) Piękna praca. Gratuluję pomysłu i wykonania. :)
  Cytat który dobrze na mnie działa: "Czasami lepiej nie odzywać się wcale i udawać, że jest się głupim...
  niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "...a dlaczego? ...hm...gdyż zdarza mi się szybciej mówić niż myśleć. ;)
  Serdecznie pozdrawiam
  Mariola

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem Kochana, gdzie się podział mój komentarz...? Nie mam pojęcia jak go wessalo. To napiszę jeszcze raz."Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy... Miś Yogi Taki niby banalny, a może mieć tyle znaczeń... Dlatego tak go lubię.
  Buziaki
  mała mi

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię :)
  "Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało." H. Jackson Brown,
  bo każdy dzień to jakaś tam walka, zwłaszcza ze swoimi słabościami :)
  pozdrawiam serdecznie i podziwiam kalendarz,który stworzyłaś, uwielbiam robić kartki wszelakiego rodzaju, ale kalendarz do tej pory jeszcze nie trafił na warsztat pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Poddający się nigdy nie wygrywa, a wygrywający nigdy się nie poddaje." To cytat dla mnie i dla Ciebie i dla wielu tych, którzy w drodze do celu zgubili gdzieś sens. Kalendarz świetny, serwetki też, ale bardziej niż na nich zależy mi na czymś innym... BĄDŹ!I nie poddawaj się nigdy w życiu! I love you :*

  OdpowiedzUsuń

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!