poniedziałek, 19 grudnia 2011

i w tym roku nie zabrakło bombek :)

Korzystając z wolnej chwili pochwalę się tegorocznymi bombkami! Zrobiłam trzy "plaskate" bombasy i powiem szczerze, że fajnie pracuje się na takim kształcie... zdecydowanie mniej zmarszczek, a prezentują się równie ładnie jak kuliste koleżanki ;) A kulistych też sobie nie odmówiłam, już się malują i szykują do ozdobienia :) Czyli tradycji stało się zadość i w tym roku, mimo zawirowań spowodowanych przeprowadzką, zrobiłam kilka bombek i dzięki nim chociaż czuję, że święta tuż tuż... Bo aura nie daje znać o tym, że to już lada chwila będziemy wypatrywać pierwszej gwiazdki na niebie. Mam nadzieję, że jednak na święta chociaż trochę puchu sypnie z nieba i zrobi nam fajny, świąteczny klimat :) No to czekamy!
A teraz wyżej wspomniane trzy "plaskate" koleżanki. Każda z dwóch stron, a na koniec wszystkie razem. 
Tak... tak... prezentują się dumnie na moim świątecznym drzewku, które póki co pięknie pachnie nam lasem, ale jeszcze nie jest przystrojone. Ale jak je ubiorę, to z chęcią pochwalę się moją pierwszą, rodzinną choinką w nowym mieszkaniu! 
Pięknie dziękuję za komentarze! Cieszę się, że przybywa obserwatorów - z pewnością udam się do wszystkich z rewizytą, mam nadzieję, że zagoszczę w niektórych miejscach na dłużej!
No i czekam na znak od Maurycjusza, której mam nadzieję, że zdążę wysłać prezent przed świętami!

9 komentarzy:

 1. piękne są te bombasy :) moje jeszcze czekają... mam nadzieje że zdążę przed świętami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kurcze, aż mi się zachciało normalnie dekupażować :D osz Tyyyyyyyyy niedobra :D ja też scem bombków! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne :) Pozdrawiam i zapraszam na małe candy do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne bombeczki, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. cudne:-) zycze powodzenia z przeprowadzka!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne są te Twoje bombki!:) i widzę, że już na choince się rozgościły:) U nas śnieg sypie i już miałam pierwsze odśnieżanie:) pozdrawiam i zapraszam martadr

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana- pozwoliłam sobie wybrać serwetusie pod numerem zamówienia 504:) Dziękuję gorąco i życzę Ci cudownych Świąt Bożego Narodzenia!!!:)))pozdrowioooonka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Spokoju,radości,miłości,spełnienia marzeń,zdrowia,samych dobroci na czas świąt oraz na cały następny rok :D
  Marzena

  OdpowiedzUsuń

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!