czwartek, 10 września 2009

.. decyzje ..

Decyzje, które wydawały się łatwe do podjęcia niosą ze sobą sporo wątpliwości i niepewności...
Może zacznę od początku. A może od środka..
Postanowiłam -chociaż w sumie nie sama, bo w porozumieniu i przy wsparciu Przemka - skorzystać z propozycji przejęcia forum decoupage24. Świetne forum, w którego życiu uczestniczę od prawie już roku, które skrada sporo mojego wolnego czasu i nie ma dnia - jeśli tylko mam taką możliwość, żebym nie zajrzała na nie. Uwielbiam oglądać prace Dziewczyn, czerpać z nich inspiracje, wiele nauczyłam się dzięki radom Dziewczyn, które z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Poza tym na forum toczy się życie nie tylko związane z decoupage. A Dziewczyny również przenoszą swoje znajomości z życia wirtualnego do tego w realu.
Nie wyobrażałam sobie, żeby forum przestało istnieć lub, żeby umarło śmiercią naturalną, bo nie ma kto się nim zaopiekować, bądź też żeby zmieniło właściciela na takiego, który mógłby je zupełnie zmienić... Dlatego właśnie w mojej głowie powstał pomysł przejęcia forum, a pomysł zmienił się w fakt.. Teraz to już tylko czeka mnie pewnie sporo nauki, sporo pracy i mam nadzieję udanej współpracy z Dziewczynami. Mam nadzieję, że ta zmiana na forum przyniesie tylko same pozytywy i że zyskam wsparcie Dziewczyn - na to najbardziej chyba liczę i na tym najbardziej mi zależy. W sumie dzięki atmosferze jaką tworzą Forumki tak bardzo zżyłam się z tym forum.

Jeśli chodzi o decou to nie leniuchuję, na moim roboczym stoliku w domu lakieruje się kilka nowych rzeczy, które wkrótce pokażę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

to naprawdę miłe, gdy zostawiasz swój wpis :) dziękuję!